Marcel Ruesink is per 1 juli benoemd als Head of VdS Global (meer info op LinkedIn). In deze internationale functie is Marcel verantwoordelijk voor alle vestigingen buiten Duitsland, waaronder Polen, Tsjechië, Engeland, Shanghai en Nederland. Daarnaast blijft Marcel actief betrokken bij de bedrijfsvoering van VdS Nederland.
Per 1 juli wordt Marco Oonk Algemeen Directeur van VdS Nederland
Voor Marco vormt zijn benoeming tot Algemeen Directeur een logische volgende stap in zijn loopbaan binnen VdS Nederland. Vanuit zijn eerdere rol als Operationeel Manager kent hij de organisatie door en door en beschikt hij over ruime ervaring in de dagelijkse aansturing van de bedrijfsactiviteiten.
Tegelijkertijd is een team van Technisch Managers aangesteld voor de verschillende scopes/vakgebieden. Zij ondersteunen Marco bij de technische begeleiding van de inspecteurs en fungeren als inhoudelijk aanspreekpunt binnen hun expertisegebied. Marco blijft daarnaast verantwoordelijk voor de operationele aansturing van de organisatie.
Het team van Technisch Managers bestaat uit:
- Siem-Jan Stam – Technisch Manager VBB
- Jeffrey Coppy – Technisch Manager BMI – OAI
- Martijn Luijt – Technisch Manager RBI
- Marcel van Haren – Technisch Manager BGI

Marco Oonk

Marcel Ruesink







